Jak bydlím

3. července 2010 v 19:02 |  Jak bydlím
002
      Bydlím v takovém pěkném teráriu, které má rozměry 30x40x25 (v x š x h). Je pro mě opravdu prostorné. Normálně se doporučuje tak 30 cm, ale já mám trochu nadsandard.
     Terárium má dvě větrací mřížky. což je důležitié. Jedna se nachází na spod a druhá nahoře. Někdy, když jsem nalezlá na spodní mřížce, tak chovatelé jedou po ní prstem a já za ním běžím.
     V teráriu mám taky vlhkoměr a teploměr, což je opět důležité, můžu mít teplou okolo max. 30 °C a vlhkost kolem 60 - 70%. Většinou tam mám kolem 70%, protože udržet 60% vlhkost je opravdu umění. Kdybych měla větši vlhkost, než jsem napsala, mohla bych dostat plíseň a tím pádem umřít.
     No, jinak na spod mám lignocel, nebo-li kokosové vlákno, které se prodává ve slisovaných kostkách a když ho zalijete vodou, tak vám nabide. Mám tam vrstvu kolem 3 - 5 cm.
     V mém teráriu také nesmí chybět miska s vodou. Většinou piju tak kolem páté hodiny ráno. Miska by měla být mělká, já osobně v terárku mám Petriho misku.
     Také zde mám úkryt, ale tam zalezu jen vyjímečně, ale už jsem tam byla asi jedenáckrát.
     Mám zde i žárovku s květináčem, které působí jako topení, ale to se používá jen v zimě, nebo když je chladno.
     Ale hlavně zde mám moje nejoblíbenější vybavení terária, kámen. Na něm trávím většinu dne, Žeru zde svou potravu, ale také se zde vyhřívám(jen v zimě, nebo když je chhladno), nebo jsem se zde i vyslékala.

                     TAK TO JE MOJE BYDLENÍ. VAŠE PANÍ SMITHI.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama